Strona główna » 28 PAŹDZIERNIK 2023 Mini Warsztaty w Hashtag Pole Dance – I EDYCJA!

28 PAŹDZIERNIK 2023 Mini Warsztaty w Hashtag Pole Dance – I EDYCJA!

by Hashtag Pole Dance
0 comment
Wydarzenie tworzymy z myślą o cyklicznych edycjach. Pierwsza edycja odbędzie się 28.10 (sobota) i będzie obejmowała 3 bloki po 75min.

Warsztaty Pole Dance

Baby Dynamika z Aleksandrą Szczepańską:
Czas: 10:00-11:15

Na tym bloku nauczę Was jak używać sił znajdujących się dookoła Nas, aby potrafić rozpocząć i zakończyć dany element w wybranym przez Was miejscu. Nauczycie się również ile siły należy użyć, aby wykonać poszczególne przejścia oraz jak nad nią panować. Poznacie dużo wprawek dynamicznych oraz mnóstwo tipów. Będziemy skupiać się na różnych wariacjach spinów statycznych. Poziom: średniozaawansowany (wymagana kontrola w takich elementach na statyku jak: krzesełko, krzesełko na jednej ręce, boomerang/matrix, karuzela).
 

Przejścia i triki z Patrycją Mirowską:
Czas: 11:30-12:45

Ten blok zaoferuje Wam ciekawe połączenia oraz triki, które powstały podczas moich własnych treningów- często przez przypadek, który okazał się oryginalnym pomysłem. Nauczę Was przejść, z pozoru, wyglądających na skomplikowane, które po chwili okazują się osiągalne. Na tym bloku spotkacie się z obrotami na statyku, szybkimi zmianami rąk oraz flow. Poziom: Średniozaawansowany (wymagana kontrola w takich figurach jak: gemini, scorpio flatline, brassmonkey, V-ka, handspring twisted grip mile widziany)
 

Dynamiczne kombinacje z Patrycją Mirowską
Godzina: 13:00-14:15

Na tym bloku spotkasz się z szybkimi zmianami chwytów, dynamiczną zmianą ułożenia ciała w przestrzeni czy ciekawymi wejściami do handspringa połączonymi z efektownymi kombinacjami. Będziemy stosować zarówno klasyczne elementy siłowe jak i te bardziej „fikuśne”, aby osiągnąć efektowne i widowiskowe combo. Poziom zaawansowany (wymagane figury: handspring basic oraz twisted, boomerang flag grip (poziomka), pencil/delfin basic grip, shoulder mount twisted oraz cup grip)

Zapisy

Rezerwacja miejsca 40 zł płatna przelewem, pozostała kwota płatna gotówką w dniu wydarzenia.
 

Informacje organizacyjne:

1) Zapisy na Warsztaty odbywają się poprzez Fitssey
2) Koszt rezerwacji miejsca wynosi 40 zł
3) Rejestrujemy się w aplikacji→Warsztaty→Zapisz się
4) Po zapisaniu się prosimy o wykonanie przelewu na dane, które pokazuje aplikacja i przesłaniu Nam potwierdzenia przelewu (Messenger, Instagram, adres e-mail).
5) Warsztat odbywa się przy min. 6 zapisanych uczestnikach.
6) Nie ma możliwości zwrotów.
7) Jeżeli Warsztat nie odbędzie się z winy Organizatora- zwrot wpłaty.

Cena:

1 blok 100zł
2 bloki 180 zł
3 bloki 270 zł
Rezerwacja miejsca 40 zł płatna przelewem, pozostała kwota płatna gotówką w dniu wydarzenia.

You may also like