poznaj zespół Hashtag pole dance

Z pasji dla ludzi - taka była Nasza myśl przewodnia podczas tworzenia Hashtag Pole Dance.

Jeżeli szukasz przestrzeni, która będzie czymś więcej niż studiem pole dance, właśnie je znalazłaś/eś.
Pragniemy rozwijać Was zarówno pod kątem technicznym, artystycznym jak i siłowym, ponieważ pole dance to trudna sztuka, która łączy w sobie taniec, lekkość jak i elementy akrobatyki czy kalisteniki.

W Hashtag Pole Dance czekają na Ciebie aż 3 przestrzenie: sala główna z 11 rurami, sala kameralna z 4 rurami oraz strefa letnia, na której możesz wypić kawę lub odetchnąć po ciężkim dniu.

Patrycja Mirowska

Cześć!
Nazywam się Patrycja, ale wszyscy znajomi mówią do mnie Patka - śmiało 🙂

Teoretycznie inżynier, praktycznie pole dancerka, dlatego na moich zajęciach nie jeden raz usłyszysz o jakichś dziwnych grawitacjach czy Newtonach... oczywiście wszystko w celu jak najlepszego przekazania Ci wiedzy z zakresu treningu 🙂

A tak całkiem poważnie - jeśli lubicie się zmęczyć, gwarantuję, że będziecie zadowoleni.

Na zajęciach cenię sobie luźną atmosferę w towarzystwie dobrego humoru, jednak niech Cię to nie zmyli… jeszcze bardziej dążę do progresu swoich podopiecznych, co wiąże sią z dyscypliną i ciężką pracą obu stron. Jestem trenerem, który ciągle się rozwija i poszerza swoją "bazę danych", dlatego obiecuję, że nie spotkasz się z monotonią.

Dbam o poprawną technikę wykonania danego elementu i tłumaczę motorykę danego ruchu, tak aby był w pełni zrozumiały i stał się możliwy do wykonania. Jeżeli będzie potrzeba dobrania innego sposobu wykonania czy techniki- nie ma problemu, od tego jestem 🙂 Po przekroczeniu progu sali, nie ma już odwrotu- właśnie stałam się Twoim największym kibicem.

Wierzę, że już niebawem widzimy się na zajęciach!

Osiągnięcia:
IV miejsce Akademickie Zawody Bydgoszcz 2019
III miejsce wewnętrzne zawody Verticats Wrocław 2019
IV miejsce na Mistrzostwach Polski Pole Sport 2018

Aleksandra Szczepańska

Cześć!
Nazywam się Ola i opowiem Ci trochę o tym czego możesz spodziewać się na moich zajęciach.
Na treningu skupiamy się na podstawach pole dance, niezależnie od poziomu zaawansowania- tak, każdy z poziomów posiada swoje podstawy 🙂
Podczas zajęć każdy z elementów tłumaczę powoli, dokładnie krok po kroku, tak aby każdy mógł jak najwięcej wyciągnąć z zajęć. Figury rozkładam na części pierwsze, skupiając się na technice. Jestem cierpliwa- powtarzam oraz pokazuję aż do momentu, kiedy grupa nie opanuje danego elementu.
Jeżeli jesteś osobą, która nie miała wcześniej styczności z tym rodzajem aktywności fizycznej lub żadnym, innym sportem- możesz być spokojny/a. Zawsze służę pomocą i z chęcią odpowiem na wszelkie pytania. Moje zajęcia zawierają również elementy od wzmocnienia do rozciągania. Zapraszam:)

Osiągnięcia:
II miejsce Mistrzostwa Polski Pole Sport 2023
V miejsce Vertical Fit 2022

Eliza Cyboroń

Cześć!
Nazywam się Eliza i poprowadzę dla Was zajęcia z pole dance oraz mobility.

Jestem doświadczoną instruktorką z pięcioletnim stażem, tak wiem... "ale co to znaczy?"- pomyśleliście. Chętnie odpowiem na to pytanie: jednym z moich głównych celów jako instruktorki jest inspirowanie i motywowanie innych do odkrywania swojego potencjału w tej formie ruchu.

Podczas moich zajęć stawiam na urozmaicone treningi, ze szczególnym zwróceniem uwagi na łączenie ze sobą elementów, technikę i estetykę ruchu. Na treningach ze mną zawsze będzie towarzyszyć Ci pozytywna atmosfera. Będę również w pełni Was wspierać, abyście mogli przezwyciężyć swoje słabości i uwierzyć we własne możliwości.

Na sali treningowej daje z siebie maksimum, moi kursanci na to zasługują, dlatego bardzo cenię sobie zaangażowanie, dzięki któremu możemy razem osiągnąć wspaniałe rezultaty.

Oprócz zajęć pole dance oraz mobility, poprowadzę również zajęcia taneczne pole choreo w formie cyklicznych warsztatów. W trakcie tych zajęć będziemy uczyć się różnych choreografii, opartych na łączeniu ze sobą ruchów, które pozwolą Wam poczuć się pewniej we własnym ciele.

Zapraszam serdecznie na zajęcia ze mną.

Osiągnięcia:
finalistka Mistrzostw Polski Pole Sport 2023
IV miejsce Poledanceholic Rokietnica 2022

Agata Ossowska-Tursa

Swoja pierwsza styczność ze stylem exotic miałam na campie poledancowym. Od tego czasu zafascynowałam się stylem exotic, spędzając godziny na sali tworzyłam swój własny styl. Umiejętności poszerzałam na licznych kursach, campach i warsztatach u topowych trenerów polskich i zagranicznych. Wszystko to przyczyniło się do sukcesów scenicznych i stawania na podium podczas zawodów.
Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą oraz umiejętnościami jak i udzielać kluczowych tipów. Główny nacisk stawiam na detale, gdyż diabeł tkwi w szczegółach. Swoje kursantki pcham mocno do przodu i dopinguję w tworzeniu własnego stylu.

Osiągniecia:
I miejsce Exotic Open Chech Wrzesień 2023
I miejsce Poledanceholic Exotic Wrzesień 2023
I miejsce Exotic Queen Poland czerwiec 2023
II miejsce Pole Dance Show kwiecień 2022

Nina Stapf

Cześć!
Nazywam się Nina.
Od najmłodszych lat tańczę jazz. Mogę pochwalić się 11-letnim stażem z licznymi osiągnięciami. Dodatkowo trenowałam 8 lat balet, akrobatykę oraz akrobatykę powietrzną. Wiem jak ważne w Pole Dance są szczegóły, wykończenie ruchu czy płynność dlatego na zajęciach z Pole Choreo przybliżam Wam wszystkie tajemnice tańca. Nauczę Was właśnie tej płynności ruchu oraz oczywiście wielu kombinacji z użyciem rurki. Będziemy poznawać różne style od Contemporary po Brodway Jazz z elementami Pole Dance.

Osiągnięcia:
1 miejsce solo jazz na BUT,
2 miejsce duety jazz WADF.

Nina, instruktorka pole dance, hashtag pole dance studio,
Adrianna Korpik, instruktorka pole dance, hashtag pole dance studio,

Adrianna korpik

Cześć!

Jestem Ada i mogę się wam pochwalić, że jestem "świeżo upieczoną" certyfikowaną instruktorką i nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła podzielić się z Wami swoimi pomysłami.

Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat jednak dopiero Pole Dance stał się prawdziwą pasją. Już od pierwszych zajęć wiedziałam, że to jest TO!

Przyjdź na zajęcia i sama się przekonaj! Jestem fanką dynamicznych i siłowych przejść, dlatego możesz spodziewać się tego na moich zajęciach. Skupiam dużo uwagi na technice i uwielbiam zgrabne przejścia, które będziemy łączyć w combosy.

wykwalifikowana kadra

Każda z Naszych instruktorek jest certyfikowanym trenerem pole dance i nieustannie rozwija swoje kompetencje trenerskie.

Piękne i komfortowe wnętrze

Wyjątkowa przestrzeń, unikalny wystój, 4.8m rurki, przestronna szatnia i nielimitowana filtrowana woda.

przyjazna atmosfera

Łączy nas pasja do Pole Dance, pozytywne wibracje, nieskończona energia i chęć wspierania się w kolejnych krokach na rurce!

Letni ogród

Hashtag Pole Dance to również ogród letni, w którym możesz usiąść ze znajomymi z treningów i poczęstować się kawą lub wodą. 

sala kameralna

Jako jedyni we Wrocławiu prowadzimy również zapisy do grup liczących maksymalnie 4 osoby.

Różnorodne zajęcia

W naszej ofercie znajdziecie: klasyczny pole dance, pole exotic, pole teens, stretching, mobility czy wzmacnianie.

Zacznij swoją przygodę z pole dance

Jeśli od dawna zastanawialiście się nad spróbowaniem swoich sił w tańcu na rurze, to jest to idealny moment na start!

Otworzyliśmy naszą szkołę pole dance, aby pozwolić wam cieszyć się treningami w przepięknej, bezpiecznej i inspirującej przestrzeni, pod okiem wykwalifikowanych instruktorek.

Dowiedz się więcej i Zapisz się na pole dance