Strona główna » 20 PAŹDZIERNIK 2023 Lekcja próbna Pole Exotic

20 PAŹDZIERNIK 2023 Lekcja próbna Pole Exotic

by Hashtag Pole Dance
0 comment

Już 20.10.2023r.(piątek) będziecie mieli okazję spróbować takiej aktywności fizycznej jak Pole Exotic z Agatą Ossowską-Tursą.
Szykujemy dla Was lekcję próbną Pole Exotic od zupełnych podstaw. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia z pole exotic lub jakąkolwiek inną aktywnością fizyczną – wszystko Ci pokażemy!

Czym jest pole exotic:

Exotic to odmiana pole dance różniąca się wieloma aspektami od klasycznego pole dance. Główną różnicą jest to, że exotic tańczy się w bardzo wysokich butach typu szklanki. Wyróżnia się również ogromem elementów tanecznych. Buty stosowane w pole dance exotic możemy porównać do obuwia baletowego – praca stóp jest tutaj bardzo istotna. Exotic jest obecnie najbardziej rozwijającą się dziedziną pole dance i cały czas powstają jego nowe odmiany.

Informacje organizacyjne:

1) Lekcja próbna trwa pełną godzinę zegarową.
2) Na lekcję próbną nie musisz mieć specjalnego obuwia, ale aby móc rozwijać się w tej dziedzinie, posiadanie butów jest konieczne.
3) Zapis na zajęcia odbywa się poprzez Fitssey
3) Koszt lekcji to jedyne 30 zł.
4) Rejestrujemy się w aplikacji→Warsztaty→Zapisz się
5) Po zapisaniu się prosimy o wykonanie przelewu na dane, które pokazuje aplikacja i przesłaniu Nam potwierdzenia przelewu (Messenger, Instagram, adres e-mail).
6) Lekcja odbywa się przy min. 6 zapisanych uczestnikach.
7) Nie ma możliwości zwrotów*.
*Jeżeli lekcja nie odbędzie się z winy Organizatora – zwrot wpłaty.
Zapraszamy do kontaktu w razie pytań!

You may also like