Strona główna » 21-22 PAŹDZIERNIK 2023 Warsztaty z podstaw bycia na scenie

21-22 PAŹDZIERNIK 2023 Warsztaty z podstaw bycia na scenie

by Hashtag Pole Dance
0 comment
Organizujemy dla Was coś absolutnie wyjątkowego! Warsztaty z podstaw bycia na scenie, które poprowadzi dla Was znakomity artysta – Mikołaj Woubishet.
Od dłuższego czasu obserwujemy liczne występy, na scenie, osób związanych z pole dance…pewnego dnia naszła Nasz refleksja- a gdyby tak umożliwić zawodnikom również rozwój aktorski? Przecież występ to nie tylko dopracowane przejścia na drążku pionowym, ale także gra aktorska, wyrażanie emocji i przekazanie swojej interpretacji. I robimy to!
Warsztaty kierowane są zarówno do zawodników, tancerzy, aktorów, artystów jak i każdej osoby, która chce rozwijać swoje umiejętności sceniczne.

Co przygotował dla was Mikołaj?

Na moich dwudniowych zajęciach aktorskich przyjrzymy się takim zagadnieniom jak: skupienie, partner oraz emocje. Głębsze zrozumienie tych właśnie umiejętności wpłynie na Wasz sceniczny rozwój i sprawi, że będziecie na scenie ciekawsi i bardziej zbliżeni do swojej wewnętrznej prawdy.
Na początek SKUPIENIE. Przy pomocy specjalnie dobranych ćwiczeń poznamy kilka sposobów na to jak wytwarzać ten rodzaj energii, który pozwoli nam skupiać uwagę widza na sobie, by stać się wyrazistszym, a tym samym ciekawszym i bardziej przykuwającym uwagę.
Następnym krokiem będzie pogłębianie umiejętności przerzucania tej uwagi na PARTNERA. Partnera rozumianego jako druga osoba na scenie, ale także jako widz, rekwizyt, muzyka itp.
Ostatnim zagadnieniem, na które poświęcimy większość drugiego dnia są EMOCJE. Przyjrzymy się jak ich w sobie szukać, jak sprawić, żeby były prawdziwe, moje, jak pokonać wstyd, jak nie dać im sobą zawładnąć i jak z nich bezpiecznie wychodzić. To będzie piękny i emocjonujący dzień z próbą poznania tego co na scenie jest najpiękniejsze.
 

Kilka słów o Mikołaju:

Mikołaj Woubishet – absolwent Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu, przez wiele lat związany z Teatrem Muzycznym Capitol. Występował także m. in. w Teatrze w Polskim we Wrocławiu, Teatrze Słowackiego w Krakowie i Teatrze Syrena w Warszawie. Laureat nagrody Grand Prix na XXIX Przeglądzie Piosenki Aktorskiej.
Do swoich najważniejszych ról zalicza: Behemota w „Mistrzu i Małgorzacie” (reż. Wojciech Kościelniak) , Plancheta w „Trzech Muszkieterach” (reż. Konrad Imiela”) i Cesarza w „Cesarzu” (reż. Cezary Studniak)
Od wielu lat jest instruktorem teatralnym oraz nauczycielem, pracował jako asystent w Akademii Sztuk Teatralnych, a także jako prowadzący przedmioty: piosenka aktorska oraz improwizacja teatralna w Studium Musicalowym Capitol
Występuje także w filmach i serialach. Absolwent podyplomowych studiów na kierunku coaching z elementami psychologii na SWPSie.

Termin:

21.10 (sobota) oraz 22.10 (niedziela)
Godzina: Sobota 11-15 oraz niedziela 11-15
Nie ma możliwości wykupienia warsztatów tylko na jeden, wybrany dzień.

Koszt: 399 zł

Zapisy:

1) Zapisy na Warsztaty odbywają się poprzez aplikację Fitssey w zakładce „Warsztaty
2) Gwarancja rezerwacji miejsca jest dokonanie opłaty w wysokości 99 zł, reszta kwoty do zapłaty gotówką w dniu wydarzenia
3) Nie ma możliwości zwrotu zaliczki
4) Jeżeli uczestnik nie jest w stanie pojawić się na Warsztatach – zobowiązany jest poinformować o tym Organizatora oraz znaleźć zastępstwo na swoje miejsce
5) Jeżeli Warsztaty nie odbędą się z winy Organizatora – dokonana wpłata zostanie zwrócona w pełnej kwocie. 

You may also like